Re: корм для сома
Re: корм для сома
Андрію, аякщо ваш рецепт комбікорму використати для екструдування. Чи буде це доцільно і чи збережуться всі макроелементи в кормі?
Re: корм для сома
Sanya83 писал(а):Андрію, аякщо ваш рецепт комбікорму використати для екструдування. Чи буде це доцільно і чи збережуться всі макроелементи в кормі?
При экструдировании протеин вроде перегорает.
Re: корм для сома
Так а як же продають екстудований корм з високим вмістом протеЇну ? Наприклад наша фірма"СК".
Re: корм для сома
Sanya83 писал(а):Так а як же продають екстудований корм з високим вмістом протеЇну ? Наприклад наша фірма"СК".
Там экструдируется только растительная часть, а рыбная мука и прочие протеиновые добавки подмешивают уже после. Во всяком случае я находил такую информацию в различных источниках.
Вернуться в «Самодельные корма»
Кто сейчас на конференции
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость
